Co kobiety zauważają u mężczyzn jako pierwsze?

Pierwsze spotkania z nowo poznaną kobietą z pewnością są mocno stresujące. Nie wiesz co ona o Tobie myśli i na co zwraca uwagę. Sam na pewno masz określone preferencje pod względem wyglądu przyszłej partnerki, ale czy Ty podobasz się płci przeciwnej?

Koniecznie musisz zwrócić uwagę na poniższe cechy i może bardziej o nie zadbać. Pamiętaj, że pierwsze wrażenie robi wygląd, a czy przyciągniesz potencjalną partnerkę do siebie, to już kwestia charakteru.

  • fryzura – najbardziej istotne dla kobiet będzie to, czy używasz kosmetyków dedykowanych do włosów, czy może żelu 5 w 1. Pamiętaj, że czasy, kiedy facet używał tylko szarego mydła dawno minęły i warto zadbać o swój wygląd. Postaw na fryzurę pasującą do kształtu Twojej twarzy. Używaj szamponu, odżywki i kosmetyków, które pomogą Ci ułożyć włosy. Obcięcie włosów zostaw fryzjerowi!
  • dłonie – kobiety bardzo często zwracają uwagę na dłonie mężczyzny! Ważne jest, aby były zadbane i czyste. Brud pod paznokciami i zadarte skórki to nic estetycznego! W dzisiejszych czasach mężczyźni również korzystają z usług kosmetyczki, więc możesz pozostawić wygląd swoich dłoni i paznokci profesjonalistce.
  • cera – przy pierwszych spotkaniach bardzo ważny jest kontakt wzrokowy. Zwróć uwagę na wygląd swojej skóry na twarzy. Jeśli widzisz oznaki zmęczenia, przebarwienia, zaskórniki czy inne krostki, to spróbuj coś z tym zrobić! Odpowiednia pielęgnacja i zabiegi na twarz mogą zdziałać cuda, a Ty będziesz się czuć bardziej komfortowo w towarzystwie ukochanej osoby.
  • oczy – tutaj już bardziej chodzi o indywidualne preferencje kobiety, ponieważ jedne uwielbiają niebieski kolor oczu, a inne zielone czy brązowe. Ważne jest, aby przed spotkaniem pozbyć się śpiochów z kącików oczu. Detalem, na którym kobiety mają obsesję są długie i ciemne rzęsy, więc jeśli takie posiadasz, to jesteś wielkim szczęściarzem.
  • ubiór – stylizacje, które wybierzesz na pierwsze spotkania, są bardzo ważne, ponieważ dużo o Tobie świadczą. Przede wszystkim kobieta będzie mogła sprawdzić czy znasz obecnie panujące trendy, czy raczej stawiasz na indywidualizm. Ważne jest, abyś na randkę nie przyszedł w podartych dresach i brudnej koszulce. Postaw na wygodę. Świetnym wyborem będą proste ciemne spodnie, jasna bawełniana koszulka, sneakersy i do tego jeansowa kurtka.

 

Pamiętaj, że wygląd zewnętrzny najbardziej liczy się przy pierwszych spotkaniach i nie jest najważniejszy. To charakter zazwyczaj decyduje o tym, czy ktoś chce ze sobą być, czy nie. Warto jednak zadbać o swoją aparycję i zrobić dobre pierwsze wrażenie!