5 pomysłów na idealny prezent pod choinkę dla partnera

Smartwatch męski sportowy to jeden z lepszych pomysłów na prezent pod choinkę dla partnera. Smartwatch to urządzenie, które cechuje się dużą uniwersalnością. Coraz częściej jest wybierany jako prezent. Obecnie smartwatch męski może pełnić funkcję asystenta, doradcy, a nawet trenera personalnego. Są to narzędzia, które w małym stopniu przypominają tradycyjne zegarki. Znacznie bliżej im do smartfonów.

Smartwatch męski na prezent

Szerokie zastosowanie smartwatchy polega na tym, że mogą one być przedłużeniem smartfona, ale także elementem garderoby czy urządzeniem monitorującym zdrowie. Ta wszechstronność sprawia, że smartwatch na prezent to strzał w dziesiątkę. To narzędzie może podbić serca każdego dzięki takim funkcjom jak: płatności zbliżeniowe, niesamowity design oraz zaawansowane pulsometry.

Zarówno elegancki, jak i sportowy model smartwatch to doskonały pomysł na prezent pod choinkę dla partnera. To przedmiot, który ucieszy fanów gadżetów i nowinek technologicznych, jak i miłośników sportu.

Smartwatch na prezent – 5 sprawdzonych modeli

Smartwatch męski – jaki wybrać? Oto 5 modeli, które będą idealne jako smartwatch na prezent. Wszystkie dostępne są na stronie smartwatche.pl – cechują się wysoką jakością i korzystną ceną.

1.     Smartwatch Kello DX4

To model, który łączy w sobie najwyższą jakość i standard. Jest bardzo funkcjonalny, a jednocześnie zachwyca swoim stylowym wyglądem. Ten smartwatch męski ma świetny ekran, pulsometr, pulsoksymetr, ciśnieniomierz i dodatkowo kilkadziesiąt tarcz do wyboru.

Za pomocą tego smartwatcha można prowadzić rozmowy telefoniczne, zmieniać muzykę, rejestrować spalone kalorie oraz otrzymywać powiadomienia SMS, Facebook, WhatsApp i inne.

2.     Smartwatch Kello DX3 max

Ta opcja także cechuje się doskonałym ekranem, pulsometrem, pulsoksymetrem, ciśnieniomierzem oraz szeroką możliwością wyboru tarcz. Poza tym na ekranie można ustawić dowolne zdjęcie, więc gwarantuje to nam pełną personalizację swojego zegarka. Tarcza zegarka jest stworzona z metalu, przez co jest on bardzo wytrzymały i jednocześnie ładnie się prezentuje. Dodatkowo posiada on przycisk rotacyjny. Dzięki takiemu zegarkowi wszystkie powiadomienia SMS czy z social mediów mamy w jednym miejscu. Ten smartwatch jest także wodoszczelny.

3.     Smartwatch Kello s50

Smartwatch jest wyposażony w pełny ekran 1,7 cala edge-to-edge, czyli zapewnia on pełne wyświetlanie, a nie jedynie w prostokątnym kwadracie, co wygląda nieestetycznie. Rozdzielczość full HD sprawia, że kolory i detale są doskonale odzwierciedlone, a korzystanie z tego modelu jest niezwykle przyjemne. W tej opcji są do wyboru 2 interface – klasyczne, z przesuwaniem ikon góra-dół, a także taki, gdzie ikony przesuwamy palcem ,,do centrum”.

Ten smartwatch posiada ekran full HD, ECG, pulsometr, pulsoksymetr, ciśnieniomierz oraz możliwość odbierania i odrzucania połączeń.

4.     Smartwatch Kello QX

Smartwatch posiada pełny ekran 1,3 cala edge-to-edge. Dzięki głośnikowi i mikrofonowi można za pomocą smartwatcha wykonywać i odbierać połączenia – bez konieczności korzystania z telefonu. Dla osób, które nie lubią ładować urządzenia codziennie – ten model ma baterię o pojemności 600 mAh, co oznacza, że może wytrzymać bez ładowania nawet do 7 dni. Poza tym jest wyposażony także w: pulsometr, pulsoksymetr, ciśnieniomierz i kilkadziesiąt tarcz do wyboru.

5.     Smartwatch Kello DX2

Ten model wyposażony jest w pełny ekran 1,19 cala edge-to-edge. Ma także guzik rotacyjny. Użytkownik ma do dyspozycji ponad 100 tarcz do wyboru. Tarcza jest wykonana z metalu, a pasek jest stworzony z hipoalergicznego silikonu, który nie uczula, jest bardzo przyjemny w dotyku i komfortowy w noszeniu. Zegarek jest wodoszczelny podczas mycia rąk, deszczu i wiatru. Można na nim odbierać i wykonywać połączenia, a także odbierać maile i powiadomienia z social mediów jak: Facebook, Twitter, Instagram, Messenger. Można go także bezprzewodowo ładować.

Artykuł sponsorowany

Zobacz też

Świetne prezenty dla Twojej kobiety!

Świetne prezenty dla Twojej kobiety!