Materace Fit.4.Sleep – klucz do głębokiego snu

Charakterystyka marki Fit.4.Sleep

Materac to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia każdej sypialni. Marka Fit.4.Sleep oferuje klientom materace i akcesoria sypialniane wysokiej jakości. Są one dostępne w przystępnych cenach, dzięki którym wiele osób może pozwolić sobie na zakup tych produktów. Wszystkie materace charakteryzują się komfortowym wypełnieniem, wykonanym z precyzyjnie wyselekcjonowanych materiałów. Ich atutem są także pokrowce przyjemne w dotyku i antyalergiczne. Wszystkie są szyte z tkanin wolnych od substancji szkodliwych dla zdrowia i niezawierających jakichkolwiek surowców, które mogłyby wywołać reakcję alergiczną. Co wyróżnia markę Fit.4.Sleep spośród innych producentów materacy?

  • Wszystkie produkty posiadają certyfikaty potwierdzające jakość produktów. Oznaczenia, które można znaleźć w specyfikacji poszczególnych materacy i akcesoriów sypialnianych to m.in.  CE, Oeko-Tex i AEH.
  • Materace są testowane i oceniane pod kątem odporności na powstawanie odkształceń. Badania jakościowe i fizyko-mechaniczne pianek, włóknin i pokrowców potwierdzają wysoką jakość wykonania produktów z oferty marki Fit.4.Sleep.
  • Materace Fit.4.Sleep posiadają dziesięcioletnią gwarancję

Jakie materace posiada w swojej ofercie Fit.4.Sleep?

W ofercie marki Fit.4.Sleep można znaleźć szeroki wybór materacy. Różnią się one przede wszystkim rodzajem zastosowanego wypełnienia. Można wyróżnić modele piankowe i sprężynowe. Egzemplarze sprężynowe charakteryzują się przede wszystkim elastycznością punktową. Ten parametr jest szczególnie doceniany przez partnerów śpiących w jednym łóżku. Dzięki zakupowi materaca Fit.4.Sleep mogą uniknąć jakiegokolwiek dyskomfortu, ponieważ zmiana pozycji drugiej osoby jest praktycznie nieodczuwalna, żaden z użytkowników się nie zapada, a mięśnie mają szansę się rozluźnić. Z kolei materace piankowe wręcz idealnie dostosowują się do sylwetki. Fit.4.Sleep to również materace nawierzchniowe, które mogą chronić główny materac przed ewentualnymi zabrudzeniami, a także podnosić ogólny komfort snu.

Inne produkty Fit.4.Sleep – w co jeszcze warto wyposażyć sypialnię?

Dobrze wyposażona sypialnia to nie tylko materac. Kluczem do sukcesu jest wybór odpowiednich akcesoriów. Chcąc umeblować swój pokój z marką Fit.4.Sleep, warto zainwestować w dodatki sypialniane wysokiej jakości. Szczególne znaczenie ma poduszka, która w dużym stopniu wpływa na ułożenie ciała podczas snu. To od niej zależy pozycja odcinka szyjnego kręgosłupa. Warto też wybrać kołdrę wysokiej jakości oraz pościel, która będzie przyjemna w dotyku i bezpieczna dla skóry. W asortymencie Fit.4.Sleep można też znaleźć ochraniacze bawełniane na materac, które w niektórych sytuacjach mogą okazać się nieocenione!

Jak produkty Fit.4.Sleep wpływają na sen?

Głęboki i nieprzerwany sen to skarb – w szczególności w dzisiejszych czasach, kiedy duża część społeczeństwa prowadzi wyjątkowo intensywny tryb życia. Dzięki materacom i akcesoriom sypialnianym Fit.4.Sleep możliwe jest uzyskanie snu wysokiej jakości. Brak powstających napięć mięśniowych zapobiega wybudzaniu się. A jak powszechnie wiadomo, efektywny może być jedynie nieprzerwany sen. Innowacyjne technologie stosowane podczas procesu produkcji służą umożliwieniu użytkownikom komfortowego wypoczynku i korzystnemu wpłynięciu na ich ogólny stan zdrowia.

Fit.4.Sleep – inwestycja w zdrowie

Decydując się na zakup produktów Fit.4.Sleep, inwestujesz w swoje zdrowie. Idealne podparcie ciała, które zapewniają powierzchnie do spania tej marki, umożliwia rozluźnienie mięśni. Jest to kluczowe, aby możliwe było zapadnięcie w głęboki, nieprzerwany sen i uniknięcie bólu pleców. Tylko w pełni zrelaksowany organizm może rzeczywiście wypocząć. Certyfikaty przyznawane materacom i innym elementom wyposażenia marki Fit.4.Sleep potwierdzają nie tylko konstrukcję bezpieczną dla zdrowia, ale również wykorzystanie w pełni sprawdzonych materiałów. Brak jakichkolwiek kompromisów w procesie produkcji sprawia, że ceniony producent Hilding Anders wydaje pod szyldem Fit.4.Sleep jedynie produkty wysokiej jakości, które korzystanie wpływają na stan zdrowia użytkowników.

Materace Fit.4.Sleep – innowacyjność, przystępność i niezastąpiony komfort

Materace Fit.4.Sleep są wytwarzane przez  grupę Hilding Anders. Jest to lider innowacji, który oferuje jedynie produkty najwyższej jakości. Niezastąpiony komfort jest możliwy dzięki zastosowaniu postępowych technologii. Jakimi innowacyjnymi rozwiązaniami charakteryzuje się materace Fit.4.Sleep dostępne na sleepinghouse.pl?

  • Wyjątkowa elastyczność – modele o ponadprzeciętnie elastycznym wypełnieniu mogą być stosowane w łóżkach, w których dostępna jest funkcja nachylenia podgłówka.
  • Strefy twardości – materace z różnymi strefami twardości optymalnie dostosowują się do sylwetki użytkownika i w efektywny sposób podpierają kręgosłup i inne kluczowe punkty ciała.
  • Dwustronność – materace o dwóch twardościach są uniwersalne i umożliwiają dostosowywanie ich do bieżących potrzeb użytkownika. Ta funkcja może w szczególności przydać się podczas zmiany wagi danej osoby lub wtedy, gdy w jednym łóżku śpią różne osoby.
  • Obecność zamka rozdzielczego – dzięki niemu bardzo szybko można zdjąć pokrowiec i wrzucić go do prania. Dzięki temu utrzymanie higieny snu staje się zdecydowanie prostsze.
  • Pokrowiec termoaktywny – pokrowiec wykonany z termoaktywnego materiału ułatwia regulowanie temperatury ciała podczas snu.
  • Pianka z technologią Cool Breeze – podczas snu odprowadzana jest wilgoć oraz ciepło. Dzięki temu użytkownik może cieszyć się doskonałą izolacją termiczną oraz korzystnym mikroklimatem.

Pianka termoelastyczna – tego rodzaju wypełnienie dostosowuje się do kształtu ciała użytkownika dzięki reakcji na ciepło. W momencie, w którym z materaca znika ciężar – wraca on do swojego pierwotnego kształtu.

Zobacz też

Łóżko sportowca – rozwiązania fizjoterapeutów na szybką regenerację mięśni

Łóżko sportowca – rozwiązania fizjoterapeutów na szybką regenerację mięśni

Sposoby na zaśnięcie – 14 metod na szybkie wejście w sen

Sposoby na zaśnięcie – 14 metod na szybkie wejście w sen

5 sposobów na stworzenie idealnej sypialni

5 sposobów na stworzenie idealnej sypialni

Niedobory snu – poważne niebezpieczeństwo dla zdrowia

Niedobory snu – poważne niebezpieczeństwo dla zdrowia

Skomponuj komfortowe łóżko, stawiając na produkty od SleepMed

Skomponuj komfortowe łóżko, stawiając na produkty od SleepMed

Jak stworzyć oryginalny styl w sypialni i pobudzić zmysły?

Jak stworzyć oryginalny styl w sypialni i pobudzić zmysły?