Skomponuj komfortowe łóżko, stawiając na produkty od SleepMed

Współczesny człowiek życie w ciągłym biegu – chcemy pracować i piąć się w górę po szczeblach swojej kariery, a także odnosić sukcesy w życiu prywatnym poprzez samorozwój. Niestety, coraz częściej czujemy się zmęczeni, a nasze ciało nie jest w stanie zregenerować się po całym dniu. Na szczęście można to łatwo rozwiązać, wystarczy tylko postawić na zdrowy sen. Aby był on możliwy, to warto zadbać m.in. o komfortowe miejsce do wypoczywania. Oznacza to zainwestowanie w wysokiej jakości materace. Pozostaje jednak pytanie – jakie zakupić? 

SleepMed – wyjątkowe produkty dla wyjątkowych osób

Na współczesnym rynku spotkamy się z różnego rodzaju produktami do spania, które między sobą różnią się nie tylko własnościami czy budową, ale także jakością. Jeśli chcemy się zdrowo wyspać, to warto zwrócić uwagę na ofertę marki SleepMed. A dlaczego znajdujące się tutaj produkty są unikalne? Otóż materace posiadają właściwości prozdrowotne, które sprzyjają zdrowemu wypoczynkowi, a także zostały dokładnie przebadane w laboratorium Sleep-Lab. To właśnie tam we współpracy z niezależnym Szwajcarskim Instytutem AEH przetestowano je pod kątem czterech kluczowych czynników, czyli ergonomii, higieny, klimatu oraz twardości. Poprzez spełnienie wszystkich kryteriów, materace medyczne SleepMed posiadają Znak Jakości Szwajcarskiego Instytutu AEH. Co więcej, z uwagi na unikalną budowę oraz właściwości, świetnie sprawdzą się dla każdego – w tym osób zmagających się z bólem kręgosłupa, w czasie rekonwalescencji oraz posiadających wysokie wymagania.

Dlaczego warto wybrać SleepMed? 

Od wielu lat najważniejszym motto działalności luksusowej marki SleepMed jest stwierdzenie, że “jaka noc i pobudka, taki cały dzień”. W tym przypadku słowa przekładają się na czyny, gdyż produkty znajdujące się w ofercie wyróżniają się nowoczesnymi rozwiązaniami. Zatem, dlaczego warto wybrać SleepMed?

Po pierwsze – technologia Airforce

Wielu z nas słowo “airforce” kojarzy ze znaną marką butów. Jednak SleepMed poszło o krok dalej i postawiło na unikalną technologię Airforce, która zapewni każdemu z nas zdrowy i spokojny wypoczynek! Stanowi ona wielostrefową technologię nacinania pianki w tzw. kratkę wentylacyjną. Umożliwia to maksymalny obieg powietrza wewnątrz materacu, przez co ciepło i wilgoć wytwarzana w czasie snu lub odpoczynku może być szybko usunięta! Dzieje się to pod wpływem ruchów ciała, które przyczyniają się wypchnięcia ciepłego i wilgotnego powietrza, a miejsce to zajmuje świeże. A co my jako użytkownicy na tym zyskujemy? Przede wszystkim dzięki technologii Airforce materace piankowe stają się doskonalą alternatywa dla osób niepreferujących sprężyn, a także wyróżniają się wyjątkowymi właściwościami antyalergicznymi oraz ortopedycznymi.

Po drugie – unikalne wypełnienie

W ofercie SleepMed można wyróżnić dwa szczególne rodzaje wypełnień. Pierwszym z nich są unikalne pianki, z czego na sporą uwagę zasługuje VitaRest® i Celsius-Waterlily® – a dlaczego? Jak się okazuje, są one w stanie reagować na ciepło i ciężar użytkownika, przez co umożliwiają najlepsze dopasowanie się do indywidualnych parametrów ciała. Przekłada się to na właściwe wsparcie kręgosłupa, utrzymanie prawidłowej postawy w nocy oraz odciążenie mięśni. Czyli najprościej mówiąc – nasze ciało może się w końcu prawidłowo zregenerować! Tego rodzaju pianki dodatkowo gwarantują właściwości przeciwodleżynowe, gdyż wspomagają swobodny przepływ krwi w organizmie człowieka. Nie można również zapomnieć o innowacyjnych sprężynach, które wchodzą w skład kolekcji Hybrid i Hybrid Plus. Zostały one zaprojektowane tak, aby dopasować się do naszej sylwetki, przez co uzyskujemy podobny efekt, jak w przypadku pianki. Jednak 7-strefowe sprężyny typu Multi mają również swój sekret! Otóż pracują niezależnie od siebie, co wynika z ich budowy, a poprzez gęste rozłożenie wewnątrz – zapewniają maksymalnie wysoką elastyczność punktową oraz dwa razy więcej punktów podparcia niż tradycyjne sprężyny!

Po trzecie – pokrowiec

Pokrowiec to jedna z ważniejszych części materaca, o której często wielu użytkowników zapomina. Dlatego właśnie SleepMed w swojej ofercie ma produkty, które mogą być ubrane w jeden z dwóch dostępnych pokrowców. Pierwszy z nich jest pokrowiec Merced, który został zaprojektowany w taki sposób, aby nie tylko zapewniał wysoką oddychalność wkładu, ale także pozwolił w pełni cieszyć się walorami rdzenia materaca. Składa się on z miłej w dotyku tkaniny, która swoja struktura zapewnia odczuwalny efekt masażu. Dodatkowo umożliwia odparowanie wilgoci pozostające wewnątrz, przez co pozostaje ono suche i chłonne. Warto również zaznaczyć, że powłoka została nasączona specjalną apreturą zmiękczającą , która nadaje dodatkowo wyjątkową miękkość. Sam skład dzianiny odznacza się zwiększoną odporność na bakterie i roztocza. Drugą opcją jest pokrowiec Probiotex, wyróżniający się eleganckim i stylowym wyglądem. Zapewnia przyjemny i optymalny komfort snu oraz daje uczucie nieustającej czystości i świeżości. Wynika to z faktu, iż jego tkanina została nasączona apreturą Purotex® wykorzystującą technologię aktywnych probiotyków, które zmniejszają ilość alergenów roztoczy kurzu domowego na powierzchni materaca o 93,7%, zapewniając tym samym świeże i czyste środowisko snu.

Oferta SleepMed – czym wyróżniają się poszczególne kolekcje materacy? 

SleepMed to wyjątkowa marka, która dba o zdrowy sen każdego użytkownika. Z uwagi na to, posiada bogatą ofertę w materace medyczne, w które po uwzględnieniu osobistych potrzeb i preferencji, z pewnością znajdziemy coś dla siebie. Poszczególne modele podzielone są na pięć kolekcji, a do nich zalicza się:

  • kolekcja Standard – materace SleepMed Comfort, SleepMed Premium oraz SleepMed Supreme wyróżniają się swoim unikalnym, piankowym wypełnieniem, które podobnie jak w kolekcji Hybrid, pozwala na uzyskanie 4 twardości,
  • kolekcja Hybrid – uwzględnia się tutaj materace SleepMed Hybrid Premium oraz SleepMed Hybrid Supreme, które zapewnią nam wyjątkowo komfortowy sen poprzez połączenie sprężyn typu Multi z pianką termoelastyczną,
  • kolekcja Plus – w jej skład wchodzą materace SleepMed Comfort Plus, SleepMed Premium Plus i SleepMed Supreme Plus, które łączą wyjątkowe, piankowe wnętrze wraz z odpinanym topem, przez co umożliwiają uzyskanie 6 twardości,
  • kolekcja Hybrid Plus – materace SleepMed Hybrid Comfort Plus, SleepMed Hybrid Premium Plus oraz SleepMed Hybrid Supreme Plus stanowią połączenie nowoczesnych pianek z innowacyjnymi sprężynami i funkcjonalnym topem, przez co gwarantują uzyskanie aż 6 różnych twardości,
  • kolekcja Natura – obejmuje unikalne materace SleepMed Natura Plus i SleepMed Hybrid Plus, które wykorzystują naturalne surowce, takie jak olej rycynowy i sojowy, do produkcji innowacyjnych pianek HR Bio i Naturalis z właściwościami antybakteryjnymi, antyalergicznymi oraz przeciwbólowymi.

Akcesoria sypialniane od SleepMed, czyli jak w pełni zadbać o zdrowy sen

Każdy z nas wie, jak ważny jest odpowiedni materac w naszym łóżku – w końcu to on odpowiada za stabilizację całej sylwetki użytkownika! Przy jego wyborze uwzględniamy wiele czynników, w tym indywidualne potrzeby oraz preferencje, jednak czy pamiętamy o akcesoriach sypialnianych? SleepMed w swojej ofercie ma również inne produkty do spania, nad którymi warto się zastanowić. Jest to przede wszystkim gwarantujący jeszcze lepszą higienę snu ochraniacz na materac. Chroni przed zabrudzeniami i cieczami, a także zapewnia cyrkulację powietrza. Jest wyjątkowo miękki, a materiał, z którego został wykonany, będzie idealny dla osób zmagających się z alergią! Oprócz tego znajdziemy tutaj poduszki wyróżniające się antyalergicznością. Każda z nich dopasowuje się do kształtu głowy oraz karku, tym samym poprawiając komfort w czasie snu. Co więcej, odznaczają się dodatkowymi właściwościami, takimi jak:

  • możliwość eliminacji skumulowanych na powierzchni ludzkich ciała ładunków elektrycznych w przypadku modelu SleepMed Supreme Pillow,
  • otwartokomórkowa struktura pozwalająca na odpowiednią wentylację w przypadku modelu SleepMed Premium Pillow,
  • ergonomia oraz hipoalergiczność w przypadku modelu SleepMed Comfort Pillow.

Nie ma nic lepszego, że obudzenie się wypoczętym i pełnym sił. Właśnie dlatego warto już dziś zainwestować w wysokiej jakości produkty do spania od SleepMed. Sama marka dokłada wszelkich starań, aby zagwarantować nam zdrowy oraz komfortowy wypoczynek. Zatem nie czekajmy i już dziś wybierzmy dla siebie unikalny produkt z kolekcji SleepMed!

Zobacz też

Łóżko sportowca – rozwiązania fizjoterapeutów na szybką regenerację mięśni

Łóżko sportowca – rozwiązania fizjoterapeutów na szybką regenerację mięśni

5 sposobów na stworzenie idealnej sypialni

5 sposobów na stworzenie idealnej sypialni

Sypialnia w duchu eko: jak w prosty sposób ją urządzić

Sypialnia w duchu eko: jak w prosty sposób ją urządzić

Materace Fit.4.Sleep – klucz do głębokiego snu

Materace Fit.4.Sleep – klucz do głębokiego snu

Jak stworzyć oryginalny styl w sypialni i pobudzić zmysły?

Jak stworzyć oryginalny styl w sypialni i pobudzić zmysły?

Wycisz swoją sypialnię z naturalnymi materiałami z Hilding Anders

Wycisz swoją sypialnię z naturalnymi materiałami z Hilding Anders